Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Denné LETNÉ miniTÁBORY

Prázdniny 2017

A je to tu! Po štvrtý raz pripravujeme pre prázdninujúce deťúrence DENNÉ LETNÉ miniTÁBORY s maxiPROGRAMOM. Opäť to budú dva turnusy, obidva 5-dňové, pričom začíname ráno od 8. hodiny a končíme o 16-tej. Pre tých, ktorí u nás v tábore ešte neboli, pripomíname, že detičky je potrebné priviezť ráno do tábora, priamo do miniKEMPu Šíp v Párnici a rovnako je potrebné pre ne prísť, a to najneskôr o 16-tej hodine (ak sú deti väčšie a budú dochádzať/odchádzať samé, je potrebné priniesť písomný súhlas rodiča). Zázemie tábora máme priamo v kempe, kde bude pre všetkých postavený veľký party stan, a rovnako bude k dispozícii sociálne zariadenie kempu, spoločenská miestnosť a ihrisko.

Toľko pokyny, teraz čosi k programu. Pre všetkých, ktorí mali možnosť zažiť atmosféru v našich táboroch, pripomíname, že opäť bude supersky a opäť zažijú a naučia sa mnoho skvelých vecí. Veríme, že do začiatku tábora pripravíme pre vás aj nejaké novinky na šantenie v našej kempovej záhrade. Zatiaľ máme pripravený pestrý program, ktorý postupne dolaďujeme. 

Neprezradíme všetko, azda len to, že obidva tábory sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá. V obidvoch táboroch zažijeme táborovú olympiádu, spoločnú opekačku, "bazénovačku", budeme hľadať poklad a kreatívne tvoriť, pátrať, stopovať a v tom druhom budeme samozrejme aj "spíkovať" po anglicky,novinkou je tvorivá dielnička dvoch šikovných "babeniek" - Sašky a Bašky. Pripomíname, že I. turnus bude od 10.-14. júla a bude to tábor VLČÍ ZUB, II. turnus bude od 14. do 18. augusta a bude to anglický tábor ENGLISH SUMMER TIME.

Cena za jeden týždeň je 60 eur, v cene je okrem stravy (desiata, teplý obed pozostávajúci z polievky a hlavného teplého jedla a olovrant), pitný režim, úrazové poistenie dieťaťa, ceny do súťaží, vstupné, cestovné, materiál na tvorivé dielne...

Veríme, že počasie nám vyjde, a ak nie, sme na všetko pripravení - vlastne, ako vždy ;) 

Tešia sa na vás Zdenka, Anka a Roman :)


Prázdniny 2016

Ďalší ročník DENNÝCH LETNÝCH TÁBOROV je tu! Aj tento rok bude dejiskom táborov miniKEMP Šíp v Párnici, len 8 km od Dolného Kubína. Obidva turnusy sú opäť 5-dňové, pričom začiatok každého dňa je o 8.00 hod. a koniec o 16.00 hod.

Prázdninujúce deti majú možnosť u nás zažiť netradičné prázdniny na netradičnom mieste, pričom opäť čaká na všetky deti bohatý program, súťaže, poznávacie výlety, tvorivé dielne, športový deň a veľa zábavy. A nezabudnite, obidva turnusy sú odlišné, aby si tábory mohli naplno užiť aj deti, ktoré chcú stráviť s nami obidva týždne ;)

Ak si vyberiete "TÁBOR funny summer ENGLISH", zistíte, že angličtina môže byť aj hravá. Navyše, naučíte sa všeličo nevídané-neslýchané, budeme bádať a pozorovať svet rastlín a pomôžeme zachraňovať aj psíky bez domova. Nebude chýbať ani kopec prekvapení a výroba darčekov pre kamarátov a blízkych. A ešte niečo - výskumnícky denník bude samozrejmosťou ;) 

Druhý v poradí, TÁBOR RÝCHLE ŠÍPY, je ako stvorený pre všetkých malých/veľkých indiánov a indiánky. A čo všetko sa dá v indiánskom tábore zažiť? Napríklad hľadať tisícročia stratený poklad a ísť po stopách Apačov, vyrobiť si bojovú vlajku a užiť si naozajstný táborák. Okrem iného si táboroví indiáni zriadia vlastný EKO kútik, absolvujú výlet na farmu a postavia si vlastné tí-pí. Ale všetko neprezradíme ;)

Záujemcovia o tábor sa môžu informovať na podrobnosti a prihlasovať sa telefonicky, ale aj e-mailom. Obratom zašleme prihlášku do tábora. Neváhajte, miesta sa rýchlo míňajú ;) Tešíme sa aj tento rok na všetkých - známych aj nových táborníkov...

 


Prázdniny 2015

Hlavný stan DENNÝCH LETNÝCH TÁBOROV sa nachádza len 8 km od Dolného Kubína v Párnici, a to na začiatku obce v miniKEMPE Šíp. Všetky turnusy sú 5-dňové, pričom začiatok každého dňa je o 8.00 hod. a koniec o 16.00 hod.

Prázdninujúce deti majú možnosť u nás zažiť netradičné prázdniny na skutočne netradičnom mieste.                                 Na všetkých čaká bohatý program, súťaže, výlety, prosto: každý deň bude iný!

Ak si vyberiete "TÁBOR PÁTRAČOV", naučíte sa vypátrať tajný poklad, vyrobíte si tajnú šifrovanú mapu, vykopete si tajný poklad, vyrobíte si niečo kreatívne či zažijte skutočnú olympijskú atmosféru na táborovej olympiáde.

Ak chcete zažiť naozajstnú letnú táborovú "KEMPOVAČKU", vyberte si druhý turnus. Okrem súťaží a kreatívnych dielní zažijete aj nočný pochod zákutiami kempu a jeho okolia, nočnú vatru s opekačkou, výrobu indiánskych talizmanov či táborového totemu a k tomu všetkému jednu hviezdnu noc budete môcť s ostatnými táborovými kamarátmi prespať priamo v kempe v stane, karavane či chatke.

Stačí si len vybrať ;) Tak neváhajte a prihláste sa čo najskôr, počet  miest je obmedzený :)

TOPlist